Centurion

System CenturionSystem Centurion składa się z 16 programów. System może pracować w różnych konfiguracjach. Liczba zainstalowanych programów oraz stanowisk zależy od zapotrzebowania użytkownika i może być powiększana w miarę rozwoju firmy. Jądro systemu stanowi program Finansowo-Księgowy z którym współpracują moduły: Sprzedaż, Magazyn, Kasa, Sekretariat, Zamówienia, Wyposażenie pracowników, Środki Trwałe, Kadry oraz Płace.

Dostępny jest również moduł do rozliczenia kosztów: Kontrakty, moduł do analiz: Manager oraz moduł do automatycznych archiwizacji danych.

Baza danych

Podstawową bazą danych dla systemu Centurion jest niezawodna i wydajna baza standardu SQL firmy Centura (Gupta). Baza może zostać zainstalowana w środowisku sieciowym Windows 9x, NT, 2000, XP, 7 lub 8. Serwer obsługuje większość dostępnych protokołów sieciowych, dostęp do bazy z sieci rozległych (np. przez sieć Internet).

Kontakt

tel.: 12 263 78 52
tel.: 12 312 05 31
kom: 601 29 14 43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wsparcie oprogramowania

Programy MDB Firma: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Programy DragOn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Programy Mega Firma: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
System Centurion: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakup programu

Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyka

Dzień 37/154
Tydzień 887/1117
Miesiąc 5428/3767
Online 0/29